klt Lehet, hogy a következő debianos Chromiumnál már megint minden rendben lesz.
(Ezek a debianos fejlesztők nem írnak hozzászólást Chromium alól az ubuntu.hu-ra? Tiltakozom!)
Szerk: https://packages.debian.org/trixie/chromium
Ide néha érdemes bekukkantani, hogy lássuk, ugrott-e már a verziószám.
Szerk2:
Csak nem hagyott nyugodni és megint bebootoltam a Debian 13-at.
A Synapticban kényszerítettem a stable tárolóban lévő verziót:
Version 143.0.7499.169 (Official Build) built on Debian GNU/Linux 13 (trixie) (64-bit)
Ez alól szerkesztem jelenleg a hozzászólást, ezzel hagyott idézni is, szóval szerintem ez rendben.
Azt hiszem, ez is egy jó lehetőség, ha valaki Debian alól a Chromiummal szeretne az ubuntu.hu-ra hozzászólást beküldeni, de nem szeretné összegigizni a rendszerét.