Nekem T430s van, és ugyanez volt a jelenség. Bár ha jól emlékszem broadcomp van benne, és itt a blogban találtam egy leírást, amivel sikerült telepítenem. Igaz, mivel csomagokat kellett letölteni hozzá, így vezetékesen megosztottam a netet egy másik lapiról, és utána már fel tudtam tenni a szükséges csomikat (kernel header,dkms, stb). Munka után megnézem konkrétan mik voltak a teendők.