Vagy a lemez hibás, vagy a kiírás lett hibás, vagy a letöltés lett hibás, vagy....
Kezdd azzal, hogy amit letöltöttél, ellenőrzöd, hogy hibátlan-e. (Ott van minden fájlhoz az ellenőrzőösszeg is.)
Ha hibátlan, akkor hibás, amit készítettél belőle.
Vagy rászánsz még egy CD-t, vagy kiírod egy USB-nyalókára és arról telepíted.