sueliatisA DHT - PEX kikapcsolása Transmission-ben: Transmission megnyitás > majd válaszd a szerkesztés fület és ott találsz egy beállítások opciót. Click rá, és a felbukkanó menüben válszd a Pivacy opciót, na ott tudod kikapcsolni a DHT-t és a PEX-et.
Íme egy kép is róla:
http://kepfeltoltes.hu/view/090731/K_perny_k_p_www.kepfeltoltes.hu_.png
Ja és ha még igy is gondod lenne tedd a következőt:
1.Töltsd le a fentebb említett getdeb-es címről a Transmission csomagokat, illetve az alábbi címről a neked megfelelő bleachbit takarító progit:
http://bleachbit-project.appspot.com/download/
2. telepítsd fel a letöltött bleachbit programot.
3. Lépj be a synaptic-ba és szedd le a transmission GTK és Transmission common csomagokat.
4. Miután ez megtörtént, nyiss egy terminált és írd be, hogy sudo nautilus- majd értelemszerűen a jelszavad.
5 Navigálj el a filerendszer>home>megadott gépnév>és ott click-elj kétszer.
6. A megnyíló ablakra valahol kattints egyet, majd a klaviatúrán nyomd meg egyszerre a ctrl+h billentyűkombinációt.
7.Fogsz látni egy olyan mappát, minek a neve: .config
8. Lépj be a mappába, és töröld le a transmission mappát
9 Ezután lépj vissza a filerendszerhez majd az ablakban keresés opcióba írd be, hogy transmission és ott törölj mindent. VIGYÁZZ a két korábban letöltött transmission.deb csomagok is meg fognak jelenni, azt le ne töröld még tévedésből se, mert mehetsz vissza a getdeb.net-re!
11. Zárd be a fájlkezelőt és a terminál ablakot.
10 Inditsd el a bleachbit programot először rendszer jogok nélkül, (A tálcán az alkalmazások-rendszereszközök menüpontban fogod a programot találni.) és válaszd ki azokat a progikat, amit esetleg takarítani szeretnél, mert mint látni fogod, lesz választék, de a firefox-nál külösen figyelj oda, mert megy az összes könyvjelződ is a szemétbe ha rosszul választasz.
12. Most ugyanezt ismételd meg rendszergazdai jogokkal is és látni fogod, hogy a transmission nevek alatt a root-ból is kiszed minden torrentbejegyzést.
13.Indítsd újra a számítógépet
14. Az újraindítás után telepítsd fel a két transmission csomagot. Először a common-t majd a gtk részt.
15. Így lesz egy teljesen tiszta, és vadonatúj transmission-öd, amit ismét újra be kell állítanod, a portot és minden egyebet, illetve újra kell fűznöd az összes torrented is.
Azt hiszem mindent leírtam ami fontos. Sok sikert!