Gyakran feltűnik egy "A kapcsolat megszakadt", majd pillanatok múlva a "A kapcsolat helyreállt" üzenet. Hol lehet ezt az üzenetet tiltani, mert amíg nem törlöm, a masina elakad? Van, hogy percenként 3-4 alkalommal kell nyugtáznom, hogy tovább dolgozhassak.
Ubuntu 24.04.4 LTS