madlybad Üdv, Valaki használ közületek Linux Mint Mate-t? Ha igen, meg van elégedve vele? Jobb mint az Ubuntu Mate? Vagy bármelyik másik fajta Mate. Köszi
Htibi madlybad Nem használom. Az Ubuntut használom. De a 26.04-esnek már nincs MATE verziója. Úgyhogy akár jobb, akár nem... :-D (Én maradok egyelőre a 22.04-en és most kezdem belakni a frissen telepített 24.04-et. [Kivártam, hogy beérjen. :-D ])
csuhas32 A mint-meta csomagoknak az a lényege, hogy az összes Linux Mint kinézete egységesítve van. Az átlagfelhasználónak szerintem teljesen mindegy, hogy a Fájlok-ra kattintva a Nemo, a Caja vagy a Thunar indul vagy hogy mi az egyszerű szövegszerkető.