Előre is bocsánatot kérek, hogy csak kötekszem, de jól teszem :) Csak a Kawa által felvetett pontokhoz fűzök pár dolgot... A kiemelések a javítások természetesen.
szinte minden programnak megtalálhatjuk az ingyenes "alteregó"-ját (99% fölött, ha nem számolunk a lődözős dedóval)
+1 N-drew, igencsak korrekt megemlíteni az 1%-ot, ezzel a sor elejére inkább az elhivatottságra hajlamosabbak állnak :)
Hardvergyártók folytatva: Persze a legjobb megoldás akkor születik meg, ha a linux használati aránya eléri a hardvergyártók ingerküszöbét. Ez nem is lehet annyira messze, elég ha körülnézünk a nagy Intel háza táján :) (pár aktuális hír, mint most a netbookos disztró, mindig odafér)
Még ami eszembe jut ilyen esetekben: Elég nagy fába vágja a fejszéjét, aki direkt terjeszteni szeretné linux-ígét ma. Jól mondja N-drew, fel kell tápolni magunkat egy egészséges "képben vagyok" szintre, mielőtt akcióinkkal esetleg ellentétes hatást érnénk el (ne vedd magadra!!), mert bár a probléma nem tűnik nehéznek, nem is egyszerű. Véleményem szerint tipikusan az ilyen feladatoknál ideális az a megközelítés, amikor nem gond, ha nem pontos a terved, de legyen egy irány, nem baj, ha rohadtul hosszúnak tűnik az út, mert haladhatsz kis lépésekben, nem gáz az se, ha szemmel láthatóan sokan egyáltalán nem akarják azt, amit kínálsz, mert mások akarják, és ők tökéletesek egy induláshoz, elégedettebbek lesznek azzal, amit kapnak. Gondolom észrevehető könnyen, hogy ez a kövér mondat elég sok lehetséges projektre ráhúzható :) Remélem valamennyire segítettem..:)